סניף ת"א 03-7783733          סניף ראשל"צ 03-9617961

צילום סטטוס מקביליות מחיר

צילום שיניים סטטוס מקביליות לקראת תחילת טיפול – מתי צריך לעשות צילום?

צילומי שיניים משמשים את רופאי השיניים למטרה אבחון של מצב הפה. הצילומים נחוצים לקראת התחלת טיפול למטרת תכנון מערך הטיפול, במהלך הטיפול על מנת לוודא את הצלחתו ולעתים גם בסוף הטיפול. כאשר מדובר בטיפולים מורכבים של שתלים או טיפולי שורש ייתכן ויהיה צורך בכמה צילומים. אם התבקשתם לבצע צילום שיניים סטטוס כאן תוכלו לקבל מידע ראשוני על הצילום ולהבין יותר מדוע מבקש רופא השיניים לקבל את הצילום.

מה אפשר לראות בצילום שיניים?

גם הרופא המיומן ביותר לא יוכל לאבחן מה קורה בתוך מבנה השן ומה קורה בתוך החניכיים ללא צילום שיניים. אם אתם סובלים מכאב שיניים ויש חשש לחדירת עששת אל תוך שורש השן, רופא אחראי לא יבצע טיפול שורש או כל טיפול אחר מבלי לבצע תחילה צילום אבחוני.

כיצד מתבצע צילום סטטוס מקביליות?

קיימות היום כמה טכניקות צילום המאפשרות קבלת תמונות רנטגן. הצילומים מתבצעים במכוני צילום בעלי ציוד מתאים, קיימת טכניקת צילום דיגיטלי וטכניקת צילום אנלוגי. במהלך הצילום מועברת קרינת רנטגן דרך השן, נקלטת בנייר הצילום או בחיישן דיגיטלי וכך מתקבלת התמונה.

צילום סטטוס מקביליות הוא הרחבה של צילום הסטטוס הרגיל,

צילום סטטוס מקביליות מאפשר מבט מעמיק על כל שן ושן מהשורש ועד הקצוות.
צילום סטטוס מקביליות, מיועד לאמוד את מצב החניכיים איתור מחלות ותחלואת שיניים דלקות, חורים ועוד.
צילומי סטטוס מקביליות מחיר אלה סדרה של 20 צילומים בודדים של מכלול השיניים בפה. צילומי סטטוס מקביליות כוללים צילום סטטוס, צילומי נשך וצילומים פרטניים נוספים של השיניים הקדמיות. בכל אחד מהצילומים יש התמקדות בשן אחת בלבד. צילומי סטטוס מקביליות מאפשרים לקבל תמונה מדויקת באופן מיוחד של השיניים והלסתות.

כיצד מתבצע צילום סטטוס מקביליות, ומה המחיר הנהוג בשוק?

כיצד מתבצע צילום סטטוס מקביליות?
צילום סטטוס מקביליות הוא צילום המתבצע באמצעות החדרת מכשירים לחלל הפה לרבות מכשירים פלסטיים וסרטי רנטגן, אשר מעניקים תמונה מלאה של השן על כל זוויותיה והמבנה שלה.

באמצעות צילום ממוקד ויסודי, מתאפשרת קבלת תמונת מצב אמתית ומדויקת על מצב השיניים ומצב החניכיים בפרט, כאשר בזכות צילום זה, ניתן להתאים טיפול מדויק ונכון, עבור המטופל, ולחסוך בכך כאב רב ואלפי שקלים נוספים.

מה המחיר הנהוג בשוק בנוגע לצילום סטטוס?

צילום סטטוס מקביליות שיניים מחיר

צילום מקביליות יקר יותר מצילום סטטוס רגיל היות והוא מכיל יותר צילומים.

עלות צילום סטטוס מקביליות לשיניים משתנה ממכון למכון בהתאם לסוג הציוד הקיים ובהתאם לדרישות הרופא המטפל, ותלויה גם בכיסוי הביטוחי של המטופל, אשר לעיתים מוזילה את מחיר הצילום. צילום סטטוס מקביליות לרוב נערך במכון צילום שיניים חיצוני כדוגמת דנטל פוטו ולכן על המטופל למצוא את המכון הטוב ביותר המציע את השירות האיכותי ביותר.

פעמים רבות מרפאות השיניים יפנו את המטופל הזקוק לצילום למכון צילום מסוים הנמצא בקרבת המרפאה.

במידה ובידך טופס הפניה לצילום שקיבלת ממרפאת השיניים שלך חשוב לציין שאינך חייב לבצע את הצילומים במכון אליו הופנית . אנו בדנטל פוטו מבצעים  את כל סוגי צילומי השיניים באיכות מצויינת ובמחירים אטרקטיביים.
בבחירת מכון לביצוע צילום סטטוס לשיניים וצילום סטטוס מקביליות יש לוודא, שהצילומים מתבצעים באמצעות המכשור דיגיטלי המתקדם ביותר, ובעל התקנים העולמיים המחמירים ביותר, לשמירה על בטיחות וקבלת צילומים באיכות גבוהה.

"דנטל פוטו", מכון צילומי שיניים פרטניים באמצעות הציוד החדשני והבטוח ביותר, העומד בתקנים המחמירים בעולם.
להזמנת תור וקבלת שירות ברמה הגבוהה ביותר של מקצועיות ובטיחות, ולקבלת עוד מידע בנושא,

צרו קשר עוד היום ואנו נשמח לקבוע לכם תור לצילום.

סניף ת"א 03-7783733

סניף ראשל"צ 03-9617961

סניף ת"א

ויצמן 14, קומה 17, חדר 1702 (צמוד לביה"ח איכילוב)

טלפון: 03-7783733 

סניף ראשל"צ

רחוב היקב 10 כרמים

טלפון: 03-9617961

שעות פעילות

א' – ה': 19:00 – 9:00

שישי: 12:30 – 9:00

שעות פעילות

א' – ה': 19:00 – 9:00

שישי: 12:30 – 9:00

סניף ת"א

ויצמן 14, קומה 17, חדר 1702 (צמוד לביה"ח איכילוב)

טלפון: 03-7783733 

סניף ראשל"צ

רחוב היקב 10 כרמים

טלפון: 03-9617961

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב